Rave on Trans - goa etno pagan trance


Powrót do źródeł II


Rave on Trans - Powrót do źródeł II - Plakat"Powrót do źródeł" - goa, etno, trance - to coroczna impreza organizowana w połowie maja przez grupę SPB - Rave On Trans. W tym roku dzięki współpracy z firmą "Jard" GOA odbyło się w podbiałostockim zajeździe Wiking, którego leśne otocznie wspaniale pasowało do etno-transowego charakteru imprezy. Wiosenna energia przenikająca naturę sprawiła, że spragnieni psychodelicznego bitu technofani przybyli tam w nadspodziewnie wielkiej ilości. Przy blasku rozpalonego ogniska i stroboskopów, wiedzeni plemiennymi rytmami bawili się wyśmienicie - szaleństwa w transie trwały ponad 14 godzin.

Impreza była podzielona na dwie różniące się muzyką sceny. Na pierwszej prezentowali goa-transy Seti, Pulsar, live-act Mantiuk z SPB-ROT, oraz Bongo, Mabeat, Kwieq i Hardcore z warszawskiej Hallabanaha. Na drugiej zaś, na tradycyjnych instrumentach akustycznych zagrały zespoły Psychodelicious i Tribal Falango. Duże wrażenie zrobiła na przybyłych fanach techno indiańska rytualna grupa taneczna, której członkowie ubrani w tradycyjne stroje zaprezentowali prastare tańce w rytmie nowoczesnego, psychoaktywnego bitu.

W świetle zachodzącego Słońca przy majowym Ogniu znowu odrodziła się prastara tradycja. Odwieczna energia zaklęta w naturze znów została uwolniona ku uciesze starych Bogów. Sława im !

Posłuchaj reklamy dzwiękowej tej imprezy.

Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II

Zdjęcia z "Gazety Współczesnej"

Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II Rave on Trans - Powrót do źródeł II<< Imprezy