Rave on Trans - goa etno pagan trance


Przepustka do krainy GOA


Rave on Trans - Przepustka do krainy GOA - Plakat Pierwsza impreza zorganizowana przez Svasti Projekt Białystok odbyła się 14 lutego 1998 roku w byłej kaplicy na osiedlu Bażantarnia w Białymstoku. Nikt nie podejżewał , że będzie to początek nowej ery w historii białostockiego techno.

Na początku nie mieliśmy nic, poza chęciami zorganizowania imprezy. Brakowało nam kompletnie wszystkiego: odpowiedniego mixera, pieniędzy, sali. Jednak wiara we własne siły i uparte dążenie do celu przyniosło efekt. Najpierw znalazła sie sala - była jednak bardzo daleko od centrum. Na szczęscie miała wszystko co potrzebne i nie kosztowała ani grosza - dostaliśmy ją na jedną noc w zamian za posprzątanie terenu wokół. Gorzej było z nagłośnieniem - potrzbne było ok 0,5 - 0,8 kW wzmacniaczy i odpowiednich głośników.Rave on Trans - Przepustka do krany GOA - Impreza Na to też znalazł sie sposób - obdzwoniliśmy wszystkich znajomych i w końcu skompletowaliśmy sprzęt. W międzyczasie znalazł sie także jakiś wiekowy mixer. Pieniądze na wystrój sali pochodziły z naszych kieszeni i przedsprzedaży biletów - nie było tego wiele - ok 100zł. Mimo na prawdę skromnych warunków impreza była niesamowita. Przybyło na nią ok. 80 osób - akurat tyle, aby zapełnić sale do końca i stworzyć wspaniały klubowy klimat. GOA TRANS jaki zaprezentowali Dj Seti i Dj Pulsar porwał do tańca wszytkich przybyłych techno fanów i w takim stanie utrzymał ich aż do rana.

Rave on Trans - Przepustka do krainy GOA - Impreza Rave on Trans - Przepustka do krainy GOA - Impreza Rave on Trans - Przepustka do krainy GOA - Impreza<< Imprezy